2016-10-01 05:55

Oferta pracy: Oferta pracy IT Tester oprogramowaniaWarszawa

Zadania:

  • przeprowadzanie testów funkcjonalnych i pozafunkcjonalnych oprogramowania,
  • opracowywanie dokumentacji testowej i przypadków testowych,
  • współpraca w procesie pozyskiwania projektów informatycznych.

Wymagania:

  • znajomość metodyk testowania oprogramowań,
  • umiejętność przygotowania dokumentacji testowej i przypadków testowych,
  • znajomość systemów bug-tracking:
    • JIRA,
    • Bugzilla.
  • znajomość notacji UML,
  • doświadczenie w testowaniu aplikacji WEB,
  • znajomość standardów związanych z wytwarzaniem oprogramowania:
    • CMMI,
    • RUP,
    • standardy ISO,
    • IEEE.
  • znajomość relacyjnych baz danych - znajomość składni SQL,
  • znajomość środowiska Windows i Linux,
  • doświadczenie w testowaniu,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • znajomość jęz. angielskiego,
  • umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy:

  • udział w ciekawych projektach i szansę szybkiego wykazania swoich umiejętności,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Mile widziane:

  • certyfikat ISTQB,
  • doświadczenie w automatyzacji testowania oprogramowania:
    • Selenium,
    • SoapUI,
    • inne.
Wyślij CV