2016-09-30 13:04

Oferta pracy: Oferta pracy IT Analityk / Projektant SystemuWarszawa

Realizowane zadania:

  • zbieranie oraz dokumentacja wymagań biznesowych oraz systemowych,
  • analiza wymagań pod kątem możliwości i sposobu realizacji,
  • definiowanie wizji i szczegółowych koncepcji dotyczących przyszłego systemu oraz ich dokumentowanie,
  • opracowywanie dokumentacji analitycznej i projektowej,
  • tworzenie instrukcji użytkowych,
  • kontrola zgodności powstałego systemu w stosunku do wymagań biznesowych.

Wymagania:

  • potwierdzona praktyką umiejętność zbierania wymagań użytkowników, tworzenia specyfikacji funkcjonalnych i systemowych,
  • praktyczna wiedza z zakresu tworzenia aplikacji, dokumentowania wymagań i modelowania procesów biznesowych,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • komunikatywność oraz doświadczenie w bezpośrednich kontaktach z klientem biznesowym,
  • znajomość metodologii tworzenia systemów informatycznych i inżynierii oprogramowania,
  • umiejętność definiowania i kreatywnego rozwiązywania problemów,
  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w tworzeniu systemów informatycznych,
  • samodyscyplina, umiejętność organizacji pracy własnej oraz motywacji do pracy,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość języka angielskiego.

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • możliwość współtworzenia innowacyjnych projektów
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjny pakiet socjalny
  • doskonałą atmosferę pracy

Mile widziane:

  • wiedza z zakresu programowania
  • wiedza z zakresu projektowania baz danych
Wyślij CV