2016-10-05 16:36

Dla naszego Klienta, niemieckiej spółki specjalizującej się w tworzeniu nowoczesnych aplikacji, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Dokładny Administrator Linuxa & JIRA, ConfluenceWarszawa

Zakres obowiązków:

  • administrowanie, konfigurowanie, utrzymywanie i rozwijanie systemów firmy,
  • praca z systemami JIRA i Confluence.

Od kandydata oczekujemy:

  • minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobrej znajomości systemów JIRA, Confluence oraz innych produktów Atlassian,
  • doświadczenie w administracji systemami Linux,
  • praktycznej znajomości systemu GIT/DVCS,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • dużej samodzielności w pracy,
  • dokładność i sumienność w działaniach.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • pracę w międzynarodowej firmie,
  • atrakcyjne pakiety socjalne,
Wyślij CV