2016-10-03 17:41

Dla naszego klienta prężnie rozwijającej się firmy na rynku marketingu mobilnego szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Junior Project Manager - aplikacje mobilneWarszawa

Zadania:

  • kompleksowe zarządzanie projektami
  • organizacja i monitoring pracy zespołu projektowego
  • współpraca z działami technicznymi i biznesowymi klienta, mająca na celu sprawną realizację projektu i zadowolenie klienta
  • tworzenie dokumentacji projektowej

Od kandydata oczekujemy:

  • 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość branży mobilnej
  • wiedza z zakresu UX/UI oraz umiejętność projektowania interfejsów graficznych na urządzenia mobilne, mile widziana
  • doskonałe zdolności organizacyjne
  • samodzielność i sumienność
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • wyższe wykształcenie z dziedziny zarządzania lub informatyki

Oferujemy:

  • odpowiednie wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • prowadzenie innowacyjnych projektów dla uznanych firm polskich i zagranicznych
  • możliwość rozwoju

Mile widziane:

  • doświadczenie w realizacji projektów dla operatorów telefonii komórkowej, producentów telefonów lub w dziedzinie marketingu mobilnego
Wyślij CV