2016-10-05 12:43

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się tworzeniem aplikacji webowych i mobilnych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Developer Javascript & HTML5 & CSS3Warszawa

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za rozwój aplikacji oraz budowę rozwiązań bazujących na rozwiązaniach webowych i mobilnych.

Od kandydata oczekujemy:

  • bardzo dobra znajomość JavaScript
  • dobra znajomość HTML5, CSS3
  • pisanie czystego i dobrze wyglądającego kodu

Firma oferuje:

  • pracę w Warszawie w pełnym wymiarze czasu
  • świetną atmosferę pracy
  • wymianę doświadczeń z innymi programistami
  • udział w realizacji ciekawych pomysłów

Dodatkowe atuty:

  • znajomość biblioteki AngularJS
  • znajomość programowania aplikacji webowych będzie dużym atutem
Wyślij CV