2016-10-03 08:22

Dla naszego Klienta, dziesięcioletniego dostawcy usług doradczych oraz rozwiązań informatycznych wspierających najważniejsze obszary zarządzania przedsiębiorstwem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Developer PHP - framework KohanaWarszawa

Zadania:

  • Tworzenie nowych systemów
  • Rozwój istniejących systemów
  • Bieżącą obsługę systemów

Wymagania:

  • Biegłej umiejętności programowania PHP w oparciu o framework Kohana
  • Praktycznej znajomości programowania obiektowego PHP
  • Znajomości języka SQL i bazy danych MySQL
  • Bardzo dobrej znajomości Javascript, HTML, DHTML, CSS
  • Znajomości języka angielskiego
  • Wykształcenie: minimum średnie
  • Minimalne doświadczenie: 1,5 roku

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Możliwość współtworzenia innowacyjnych projektów w nowoczesnych technologiach
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Dodatkowe atuty:

  • Mile widziana znajomość BootStrap'a

Inne:

Chcesz pracować na tym stanowisku bo:

  • Lubisz programować
  • Wiesz co to jest algorytm i jak go zakodować
  • Tworzenie nowego kodu dla Ciebie wielka frajda
Wyślij CV