2016-10-02 16:37

Dla naszego Klienta, europejskiego domu maklerskiego szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Web Developer - Team LeaderWarszawa

Realizowane zadania:

  • tworzenie aplikacji i rozwiązań webowych
  • implementacja szablonów graficznych przy pomocy HTML/CSS/JavaScript
  • integracja rozwiązań webowych z systemami CMS oraz CRM

Od kandydata oczekujemy:

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • znajomość HTML - również standardu HTML 5, JavaScript, jQuery
  • znajomość relacyjnych baz danych SQL
  • znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy z metodologią SCRUM
  • umiejętność projektowania RWD - responsywnych i adaptowalnych aplikacji webowych
  • znajomość GIT/SVN
  • podstawowa znajomość Photoshopa
  • znajomość PHP

Proponujemy:

  • pracę w młodym, międzynarodowym zespole
  • pracę nad ciekawymi projektami w metodologii Agile (Scrum)
  • udział w nieszablonowych projektach informatycznych
  • pakiet świadczeń pozapłacowych
  • praca na pełny etat

Mile widziane:

  • znajomość frameworków front-endowych (m.in. Bootstrap)
  • doświadczenie we wdrożeniach i obsłudze popularnych systemów CMS (m.in. Wordpress, Drupal)
Wyślij CV