2016-09-30 16:10

Dla naszego klienta, dużej grupy kapitałowej, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Kierownik Działu Zapewnienia Jakości OprogramowaniaWarszawa

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie zespołem testerów odpowiedzialnych za testy funkcjonalne i integracyjne,
  • zautomatyzowanie testów,
  • stworzenie procedur związanych z utrzymaniem jakości produktu,
  • bieżące nadzorowanie produktu i jego jakości,
  • stanowienie pierwszej linii kontaktu z Klientem,
  • raportowanie do Dyrektora Działu.

Wymagania:

  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy w ramach zespołu zapewnienia jakości,
  • znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem jakością oprogramowania na każdym etapie procesu wytwarzania (wymagania, architektura, implementacja, testy, utrzymanie),
  • umiejętność planowania, projektowania, organizacji i realizacji testów (plany testów, scenariusze testowe, organizacja narzędzi i środowiska, przeprowadzanie testów, organizacja procesu obsługi zgłoszeń, raportowanie i analiza wyników),
  • znajomość narzędzi: JUnit, Selenium, SoapUI,
  • znajomość serwerów aplikacyjnych: Oracle, Weblogic i jBoss AS,
  • średniozaawansowana znajomość Java, SQL, HTML, XML, SOAP,
  • podstawowa znajomość zagadnień sieciowych (w tym protokołów TCP/IP i HTTP),
  • umiejętność zarządzania zespołem,
  • bardzo dobra organizacja pracy i zdolności analityczne,
  • komunikatywność i wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość realnego wpływu na rozwój i doskonalenie procesów w organizacji,
  • pracę w innowacyjnej firmie dynamicznie rozwijającej się na rynku polskim i międzynarodowym,
  • elastyczne godziny pracy,
  • bogaty pakiet socjalny zawierający prywatną opiekę medyczną i dofinansowaną kartę sportową,
  • przyjazną atmosferę i warunki pracy (praca w nowoczesnym biurowcu, w kilkuosobowym pokoju).
Wyślij CV