2016-10-02 16:37

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się tworzeniem platformy obrotu cyfrową gotówką, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko

Oferta pracy: Praca programista Programista C++ - oprogramowanie sieciowe: TCP, UDP, sieci IP, mobilne sieci IPWarszawa

Opis stanowiska:

  • Rozwój oprogramowania do komunikacji w rozproszonej sieci użytkowników
  • Poprawki wykrytych błędów i re-faktoring istniejącego kodu

Od kandydata oczekujemy:

  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji w języku C/C++, w tym znajomość zaawansowanych algorytmów i struktur danych (boost)
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z TCP, UDP, sieciami IP, mobilnymi sieciami IP
  • Znajomość zagadnień re-faktoringu
  • Umiejętność programowania w języku Java będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów preferowane:
    • matematyka,
    • informatyka
    • pokrewne
  • Robocza znajomość języka angielskiego

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Miłą, niekorporacyjną atmosferę pracy
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość systemów zarządzania wersjami:
    • SVN,
    • Bazaar,
    • Git

Inne:

Chcesz pracować na tym stanowisku bo:

  • Lubisz programować
  • Wiesz co to jest algorytm i jak go zakodować
  • Tworzenie nowego kodu dla Ciebie wielka frajda