2016-10-09 16:37

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się tworzeniem platformy obrotu cyfrową gotówką, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko

Oferta pracy: Praca programista Programista C++ - programowanie współbieżne - oprogramowanie do transakcjiWarszawa

Opis stanowiska:

  • Rozwój oprogramowania do transakcji wymiany w rozproszonej sieci użytkowników;
  • Poprawki wykrytych błędów i refaktoring istniejącego kodu;

Od kandydata oczekujemy:

  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji w języku C/C++, w tym znajomość zaawansowanych algorytmów i struktur danych (boost)
  • Znajomość zagadnień i doświadczenie w programowaniu współbieżnym
  • Znajomość zagadnień refaktoringu
  • Umiejętność programowania w języku Java będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów (preferowana Matematyka, Informatyka i pokrewne)
  • Robocza znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Miłą, niekorporacyjną atmosferę pracy
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość systemów zarządzania wersjami:
    • SVN,
    • Bazaar,
    • git.
Wyślij CV