2016-10-02 15:39

Oferta pracy: Oferta pracy IT Konsultant SAP FICOWarszawa

Opis stanowiska:

  • Uczestnictwo w polskich i międzynarodowych projektach wdrożenia systemu SAP u renomowanych klientów
  • Analiza potrzeb klienta
  • Realizacja projektów w zakresie wdrażania modułów aplikacji SAP
  • Udział w pracach doradczych mających na celu zaprojektowanie nowych procesów biznesowych i koncepcji organizacji oraz ich wdrożenie na bazie aplikacji SAP
  • Współpraca z klientami w zakresie nowych technologii SAP i możliwości ich zastosowania w biznesie
  • Utrzymywanie kontaktów z użytkownikami biznesowymi oraz świadczenie usług rozwoju i utrzymania wdrożonych rozwiązań

Od kandydata oczekujemy:

  • Znajomość jednego z modułów systemu SAP:
    • FI -Rachunkowość,
    • CO -Kontroling,
  • Bardzo dobra znajomość procesów biznesowych w w/w obszarach
  • Wiedza w zakresie budowy i eksploatacji środowisk opartych o platformę SAP NetWeaver
  • Gotowość do uczenia się i stałego podnoszenia kwalifikacji
  • Wysokie umiejętności analityczne, a także umiejętność rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność, nastawienie na cel
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej
  • Umiejętność dobrej organizacji czasu

Oferujemy:

  • ciekawe wyzwania w Polsce i na arenie międzynarodowej
  • jasno zdefiniowaną ścieżkę rozwoju zawodowego
  • zgrany i kompetentny zespół
  • poszerzanie swoich horyzontów poprzez czynne uczestniczenie w pracach zespołów

Dodatkowe atuty:

  • Raportowanie w obszarze biznesowym z systemu SAP BI
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe w obszarze biznesowym lub informatycznym
  • Podstawowa znajomość języka ABAP
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
Wyślij CV