2016-12-24 15:51

Dla naszego klienta,dużego domu maklerskiego, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Senior / Team Leader - .NET DeveloperWarszawa

Opis stanowiska:

  • zarządzanie zespołem zajmującym się utrzymaniem i rozwijaniem systemów finansowych
  • utrzymywanie istniejącego oprogramowania wytworzonego przez firmę
  • zarządzanie i automatyzacja wdrożeniami wewnętrznymi
  • udział w współtworzeniu aplikacji dla klientów oraz aplikacji wewnętrznych
  • uczestnictwo w nowych projektach mających realny wpływ na rozwój marki

Wymagania:

  • dobra znajomość platformy .NET w tym WPF, Entity Framework, WCF
  • doświadczenie z bazą MS-SQL oraz znajomość T-SQL
  • dobra znajomość języka C# oraz C++
  • znajomość systemów Windows
  • wykształcenie wyższe; preferowane kierunki informatyczne

Proponujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca na zasadzie umowy o pracę lub umowy firma-firma
  • udział w ciekawych i rozwijających projektach

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie z systemami do testów jednostkowych
  • znajomość środowisk typu Continuous Integration
  • doświadczenie przy automatyzacji procesów
  • znajomość systemów kontroli wersji (Git)
  • ogólna wiedza na temat rynków finansowych
  • doświadczenie w pracy z platformą MetaTrader 4