2017-02-27 16:37

Dla Naszego Klienta, agencji interaktywnej realizującej projekty e-commerce, mobile, interactive, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Developer Front-end'u - HTML, CSS i JavaScriptWarszawa

Zakres obowiązków:

  • Programowanie front-endu aplikacji internetowych z wykorzystaniem HTML, CSS i JavaScript.
  • Optymalizację stosowanych rozwiązań.
  • Przygotowywanie dokumentacji do zrealizowanych projektów.
  • Współpraca m.in. z zespołami programistów, testerów, projektantów.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość XHTML / HTML5, CSS3.
  • Dobra znajomość JavaScript:
    • Ajax,
    • jQuery,
    • JSON
  • Znajomość problemów i różnic w interpretacji standardów przez przeglądarki:
    • IE,
    • Firefox,
    • Safari,
    • Chrome,
    • Opera.
  • Znajomość projektowania stron techniką Responsive Web Design.
  • Kodowanie mailingów oraz znajomość zagadnień związanych z obsługą HTML/CSS w programach pocztowych i web mailach.

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania zadań.
  • Uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych i ambitnych projektach w gronie doświadczonych współpracowników.
  • Przyjazną, twórczą atmosferę pracy.
  • Kontakt z nowymi i innowacyjnymi technologiami.