2017-03-27 14:01

Dla Naszego Klienta, jednej z największych firm medialnych w Polsce, szukamy osób na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Analityk Finansowy - Analityk Efektywności Reklam Internetowych - obszar OnlineWarszawa

Opis stanowiska:

  • wsparcie zespołu w zakresie kompleksowej kontroli budżetowej i finansowej w obszarze działalności Internetowej Spółki
  • aktywne uczestnictwo w procesie sporządzania budżetów, prognoz i biznes planów projektów z obszaru Internetu
  • wsparcie zespołu w zakresie modelowania finansowego oraz bieżących analiz i raportowania na potrzeby zarządcze

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku analityka finansowego lub kontrolera biznesowego w obszarze Internet w spółce z branży internetowej
  • praktycznej znajomości specyfiki obszaru Internetu (w tym m.in. *znajomość rynku reklamy internetowej, form reklamy, metod rozliczeń kampanii reklamowych, kosztów związanych z produkcją i utrzymaniem serwisów internetowych) jako warunek konieczny
  • bardzo dobrej znajomości zagadnień z zakresu kontrolingu oraz modelowania finansowego
  • bardzo dobrej znajomości programów Excel, Access, umiejętności tworzenia prezentacji w narzędziu Power Point
  • wykształcenia wyższego ekonomicznego
  • dobrej znajomości języka angielskiego (potwierdzonej stosownym certyfikatem)
  • umiejętności pracy pod presją czasu w dynamicznym środowisku

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w największej prywatnej grupie medialnej
  • możliwość rozwijania kompetencji i pogłębiania wiedzy