2016-10-03 22:21

Dla naszego klienta, pręznie rozwijającej sie firmy IT - wdrażającej rozwiazania klasy ERP szukamy:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Konsultant Wdrożeniowy ERPWarszawa

Zadania:

  • Udział w projektach wdrożeniowych zintegrowanego systemu zarządzania
  • Analiza procesów biznesowych i projektowanie rozwiązań dostosowanych do potrzeb klienta
  • Konfigurowanie funkcjonalności systemu
  • Tworzenie dokumentacji wdrożeniowej
  • Codzienna współpraca z zespołem konsultantów i project manager'em
  • Modyfikacja systemu - skrypty Visual Basic - pod kątem potrzeb klienta

Od kandydata oczekujemy:

  • Praktycznej znajomości procesów biznesowych w jednym z kluczowych obszarów (finanse i księgowość, logistyka, sprzedaż lub produkcja)
  • Umiejętności programowania w Visual Basic
  • Doświadczenia we wdrożeniach lub obsłudze systemów IT (Key User)
  • Umiejętności tworzenia dokumentacji wdrożeniowej
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Bardzo dobrych umiejętności interpersonalnych
  • Determinacji, terminowości i konsekwencji w działaniu
  • Wysokiej samodzielności i bardzo dobrej organizacji czasu
  • Gotowości do częstych podróży na terenie Polski
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomiczne lub informatyczne)

Proponujemy:

  • Umowę o pracę lub kontrakt (własna działalność gospodarcza)
  • Wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy
Wyślij CV