2016-10-03 12:54

Dla naszego klienta, duzej grupy kapitałowej szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Analityk Systemowy - Smart GridWarszawa

Zadania:

  • analiza wymagań klienta oraz zbieranie wymagań funkcjonalnych,
  • przygotowywanie specyfikacji dla zespołów programistów,
  • opracowywanie studiów wykonalności dla nowych rozwiązań informatycznych oraz zmian istniejących systemów,
  • stworzenie diagramów procesów biznesowych (BPMN),
  • stworzenie modelu oprogramowania, zgodnie z notacją UML 2.0,
  • rekomendowanie optymalnych rozwiązań na bazie wiedzy o procesach biznesowych, funkcjonujących systemów informatycznych oraz standardów firmy,
  • bieżąca weryfikacja systemów, analiza problemów i rekomendowanie usprawnień,
  • koordynacja realizacji zmian w systemach informatycznych.

Od kandydata oczekujemy:

  • kilkuletnie oświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość notacji UML 2.0 i BPMN,
  • znajomość technologii WebService,
  • znajomość narzędzia Enterprise Architect,
  • znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych,
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i skrupulatność,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • otwarty umysł, chęć nauki i rozwoju zawodowego,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • mile widziana znajomość branży energetycznej.

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt,
  • pracę w innowacyjnej firmie dynamicznie rozwijającej się na rynku,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
  • bogaty pakiet socjalny zawierający prywatną opiekę medyczną i dofinansowaną kartę sportową,
  • przyjazną atmosferę pracy.atrakcyjne wynagrodzenie (w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt,
  • przyjazną atmosferę pracy.