2016-10-05 20:58

Dla naszego klienta, pręznie rozwijającej sie firmy IT - wdrażającej rozwiazania klasy ERP szukamy:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Project Manager - integracyjne projekty ERPWarszawa

Opis stanowiska:

  • Administracja prowadzonym projektem wdrożeniowym
  • Uzgadnianie rozwiązań z klientem w zakresie wdrażanych funkcjonalności
  • Rozwiązywanie problemów
  • Tworzenie raportów i harmonogramów (szacowanie czasu trwania, zasobów i kosztów, raporty wykonania)
  • Nadzór nad tworzeniem dokumentacji technicznej
  • Kierowanie pracą podległych zespołów, wybór metod realizacji zadań oraz opracowanie strategii weryfikacji wcześniej ustalonych ram akceptacji rozwiązania.
  • Dbanie o terminowe wdrożenie projektów, zgodnie z umowami zawartymi z klientami
  • Dbanie o wdrażanie projektów zgodnie z harmonogramem i przewidzianym budżetem

Od kandydata oczekujemy:

  • Znajomość metodyk zarządzania projektami
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami wdrożeniowymi systemów informatycznych (preferowane wdrożenia systemów klasy CRM/ERP/Workflow)
  • Wysokie umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność współpracy z klientami z sektora średnich i dużych firm
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji projektowych z osobami decyzyjnymi w średnich i dużych firmach
  • Determinacja, systematyczność i konsekwencja w działaniu
  • Terminowość w realizacji założonych działań i umiejętność ich egzekwowania
  • Zdolność do oceny ryzyka oraz istniejących warunków realizacji nowych funkcjonalności w realizowanych projektach
  • Umiejętność zarządzania projektem w ramach podpisanej umowy (egzekwowanie zapisów i ustalonego w niej budżetu)
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy własnej i zespołu
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Nastawienie na cel
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - Zarządzanie, Informatyka
  • Mile widziane certyfikaty: Prince2, PMP, CAPM lub IPMA

Proponujemy:

  • Umowę o pracę lub kontrakt (własna działalność gospodarcza)
  • Niezbędne narzędzia pracy