2016-10-09 16:37

Dla naszego Klienta, firmy z branży IT poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Inżynier Jakości OprogramowaniaWarszawa

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie testów jednostkowych kodu w Node.js i testów integracyjnych
  • Weryfikacja na bieżąco zgodności dokumentacji API ze stanem faktycznym w procesie testowania
  • Utrzymywanie jakości kodu (Quality Assurance) przez zgłaszanie i ew. poprawianie błędów

Wymagania:

  • Znajomość JavaScript
  • Zagadnienia programowania asynchronicznego, w tym: mechanizm callback, setTimeout
  • Umiejętność korzystania z Promises/A (.then())
  • Znajomość języków ludzkich:
    • Polski - do komunikacji w zespole
    • Biegły angielski techniczny w piśmie - do czytania kodu i dokumentacji API i tworzenia opisów poszczególnych testów
  • Frameworki i biblioteki:
    • Mocha
    • Node.js assert lub inna ekwiwalentna biblioteka
    • Underscore.js

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat w niekorporacyjnej atmosferze
  • Dużą samodzielność działania
  • Atrakcyjne wynagordzenie
  • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę, umowa o współpracę, umowa o dzieło