2016-10-07 16:37

Dla naszego klienta, firmy dostarczającej rozwiązania IT do klientów z sektora finansowego i telekomunikacyjnego poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista PHP pracujący w systemie LinuxWarszawa

Realizowane zadania:

  • projektowanie aplikacji i bazy danych w oparciu o dostarczoną specyfikację funkcjonalną
  • pisanie oprogramowania
  • prowadzenie dokumentacji projektowej
  • projektowanie i wykonywanie testów

Od kandydata oczekujemy:

  • bardzo dobra znajomość języka PHP
  • minimum rocznego doświadczenia w pisaniu aplikacji internetowych w PHP
  • praktyczna znajomość relacyjnych baz danych
  • znajomość JavaScript i CSS
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • znajomości systemów GNU/Linux

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • odpowiednie warunki finansowe
  • realna możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość awansu zawodowego według zaplanowanej ścieżki kariery

Dodatkowe atuty:

  • znajomość przynajmniej jednego z wymienionych framework'ów:
    • Kohana,
    • Zend,
    • Symfony
Wyślij CV