2016-10-07 16:37

Dla naszego Klienta, firmy z branży IT poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista Node.jsWarszawa

Realizowane zadania:

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie wsparcie zespołu Back-End'owego przy realizowanych projektach.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość JavaScript;
  • Biegłość w projektowaniu aplikacji obiektowych;
  • Znajomość podstawowych wzorców projektowych: dependency injection, factory;
  • Biegła znajomość języka angielskiego w piśmie i przynajmniej podstawowa w mowie.

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat w niekorporacyjnej atmosferze;
  • Dużą samodzielność działania;
  • Atrakcyjne wynagordzenie;
  • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę, umowa o współpracę, umowa o dzieło.

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji w Node.js;
  • Doświadczenie w korzystaniu z mechanizmu Promises/A;
  • Znajomość nierelacyjnych baz danych MongoDB i Redis.
Wyślij CV