2016-10-04 15:28

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy, dostarczającej rozwiązania IT szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Senior Programista PHP - framework SymfonyWarszawa

Opis stanowiska:

  • Współtworzenie i realizacja aplikacji opartych o technologię WWW
  • Rozwijanie i utrzymanie istniejących systemów

Wymagania:

  • Dobra znajomość PHP 5 (programowanie obiektowe)
  • Dobra znajomość frameworku Symfony
  • Dobra znajomość wzorców programistycznych
  • Dobra znajomość Javascript wraz z obsługą bibliotek i frameworków (jQuery, AngularJS, ExtJs)
  • Dobra znajomość MySQL
  • Znajomość HTML5
  • Znajomość systemów kontroli wersji (GIT, SVN)
  • Znajomość najnowszych trendów rynkowych
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność, rzetelność oraz sumienność

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz zaangażowania
  • Elastyczne godziny pracy
  • Zadaniowy system realizacji projektów
  • Miłą atmosferę pracy
  • Możliwość wspólnego kreowania sukcesu firmy
Wyślij CV