2016-10-01 21:04

Dla naszego Klienta,jednego z liderów na rynku agencji interaktywnych, która wchodzi w skład dużej grupy kapitałowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista Aplikacji na systemy operacyjne iOSWarszawa

Realizowane zadania:

  • budowa i rozwój aplikacji na systemy operacyjne iOS
  • prowadzenie wszystkich etapów prac nad projektem
  • rozwijanie metod pracy i śledzenie nowych trendów w branży

Od kandydata oczekujemy:

  • minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w tworzeniu aplikacji w podanych środowiskach
  • wykształcenie informatyczne
  • znajomość narzędzi wspomagających pracę grupową z kodem (CVS,SVN)
  • swobodne poruszanie się w środowisku UNIX / LINUX
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na posługiwanie się anglojęzyczną dokumentacją techniczną

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia
  • stabilne zatrudnienie
  • miłą atmoferę pracy
  • ambitne zadania
Wyślij CV