2016-10-08 20:45

Dla naszego Klienta,jednego z liderów na rynku agencji interaktywnych, która wchodzi w skład dużej grupy kapitałowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista PHP & PostgreSQLWarszawa

Realizowane zadania:

  • tworzenie i projektowanie aplikacji webowych
  • udział w pracach głównego zespołu projektowego

Wymagania:

  • minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w obiektowym programowaniu w PHP - klasy, obiekty
  • znajomość technologii / bibliotek związanych z PHP w tym Smarty
  • znajomość SQL ze szczególnym uwzględnieniem PostgreSQL i zasad projektowania relacyjnych baz danych
  • znajomość narzędzi wspomagających pracę grupową z kodem (CVS,SVN)
  • swobodne poruszanie się w środowisku UNIX / LINUX
  • znajomość JQuery w tym AJAX
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na posługiwanie się dokumentacją techniczną

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia
  • stabilne zatrudnienie
  • miłą atmoferę pracy
  • ambitne zadania

Mile widziane:

  • znajomość wzorców projektowych i ich praktycznego wykorzystania