2016-09-30 16:37

Oferta pracy: Praca programista Developer Front-End - HTML5, CSS3, JavaScript - Compass (SASS) / LESSWarszawa

Realizowane zadania:

  • Tworzenie nowoczesnego interfejsu użytkownika we współpracy z programistami Back-End.

Od kandydata oczekujemy:

  • Bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript
  • Znajomość biblioteki AngularJS, KnockoutJS bądź podobnej
  • Pisanie czystego / semantycznego i dobrze wyglądającego kodu
  • Znajomość technik Responsive Web Design
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Doświadczenie w korzystaniu z narzędzi typu Compass (SASS) / LESS / Stylus, Emmet bądź podobnych

Firma oferuje:

  • Pracę na pełen etat w niekorporacyjnej atmosferze
  • Dużą samodzielność działania
  • Atrakcyjne wynagordzenie
  • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę, umowa o współpracę, umowa o dzieło

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość Node.JS i Socket.IO