2017-07-06 10:00

W związku z intensywnym rozwojem naszej organizacji poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Researcher IT - młodszy konsultant ds rekrutacjiWarszawa

Formy umowy: dowolna Umowa o pracę Umowa zlecenie Umowa o dzieło B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Wyszukiwanie i kontakt z kandydatami z wewnętrznej bazy danych
  • Wyszukiwanie kandydatów metodą bezpośrednią
  • Przeprowadzanie rozmów telefonicznych z kandydatami
  • Wsparcie administracyjne pracy konsultantów
  • Selekcja aplikacji
  • Organizowanie rozmów kwalifikacyjnych

Wymagania:

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Profesjonalizm, pozytywne nastawienie oraz dobra organizacja czasu pracy
  • Umiejętność szybkiego docierania do informacji, ich analizy i wyciągania wniosków
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Swobodne korzystanie z narzędzi informatycznych
  • Chęć uczenia się i poznawania nowych technologii
  • Motywacja do ciągłego rozwoju i podnoszenia własnych kwalifikacji

Firma oferuje:

  • Podstawa + nielimitowany system prowizyjny
  • Możliwość rozwoju w obszarze rekrutacji
  • Ciekawą pracę w zespole dzielącym się wiedzą
  • Współuczestnictwo w realizacji interesujących projektów rekrutacyjnych

Mile widziane:

  • Doświadczenie w obszarze rekrutacji
Wyślij CV