Dla naszego Klienta, firmy dostarczającej rozwiązania informatyczne dla rynku kapitałowego, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Tester OprogramowaniaWarszawa

Zadania:

  • tworzenie środowiska testowego
  • specyfikowanie przypadków testowych
  • wykonywanie testów funkcjonalnych

Oczekiwania:

  • znajomość środowisk Linux i Windows
  • znajomość relacyjnych baz danych, języka SQL
  • umiejętność pracy w zespole
  • systematyczność i sumienność

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w niekorporacyjnej atmosferze
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Mile widziane:

  • doświadczenie w testowaniu oprogramowania - w szczególności aplikacji biznesowych
  • znajomość metodyki i technik testowania
  • znajomość języków C/C++
  • znajomość technologii Qt
Wyślij CV