2016-10-05 15:03

Dla Naszego Klienta, agencji interaktywnej realizującej projekty e-commerce, mobile, interactive, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Project manager / Kierownik projektu - branża e-commerceWarszawa

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja prac wewnątrz firmy, z użyciem narzędzi do zarządzania projektami
  • Przekrojowe podejście do projektu
  • Tworzenie i egzekwowanie harmonogramu oraz realizacja założeń projektu
  • Aktywne uczestnictwo w tworzeniu nowych rozwiązań i produktów
  • Bieżące reagowanie na zapotrzebowania projektu
  • Analizowanie rynku zwłaszcza działań potencjalnej konkurencji
  • Koordynacja pracy podwykonawców i dostawców:
    • poszukiwanie i rekomendacja podwykonawców,
    • przygotowanie umów z podwykonawcami,
    • zlecenie prac podwykonawcom,
    • nadzór nad prawidłowym przebiegiem powierzonych zadań,
    • odbiór i rozliczenie prac podwykonawców zgodnie z założeniami projektu,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz długofalowych relacji z naszymi klientami,
  • Zgłaszanie pomysłów, optymalizacji i rozwiązań, pomocnych w codziennej pracy oraz w rozwoju całej firmy.

Od kandydata oczekujemy:

  • Doświadczenie w samodzielnym koordynowaniu projektów zwłaszcza z branży Internet/e-commerce.
  • Znajomość zagadnień IT w szczególności: budowy i ergonomii serwisów internetowych, projektowania aplikacji, funkcjonowania serwisów e-commerce.
  • Umiejętność tworzenia długofalowej strategii dla projektu.
  • Umiejętność skoordynowania pracy w zespole.
  • Doświadczenie w pracy w metodologii SCRUM/Agile.
  • Konsekwentność w realizacji podjętych celów.
  • Dobra organizacji pracy, dyspozycyjność, samodzielność.
  • Pomysłowość i kreatywne podejście do projektu.
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość narzędzi do zarządzania projektami.

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ciekawą i stałą pracę w siedzibie firmy w centrum Warszawy
  • Uczestnictwo w ambitnych i innowacyjnych projektach
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i ciągły rozwój zawodowy
  • Kontakt z nowymi technologiami
  • Przyjazną i twórczą atmosferę pracy w młodym, entuzjastycznym zespole

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie branży w serwisów internetowych i funkcjonowania serwisów e-commerce.
Wyślij CV