2016-10-08 10:56

Oferta pracy: Oferta pracy IT Samodzielny Account ManagerWarszawa

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów na usługi typu Executive Search
  • Aktywna baza nowych potencjalnych klientów
  • Utrzymanie i rozwój relacji handlowych z już pozyskanymi klientami
  • Prowadzenie prezentacji handlowych we współpracy z konsultantami wsparcia sprzedaży
  • Współpraca z działem realizacji - konsultantami dziedzinowymi/wiodącymi
  • Rejestracja aktywności sprzedażowej w dedykowanym rozwiązaniu - system CRM

Od kandydata oczekujemy:

  • Predyspozycje do pracy na stanowisku związanym ze sprzedażą:
    • samodzielność,
    • systematyczność,
    • chęci,
    • nastawienie na realizację wyznaczonych celów.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i elastyczność w dostosowywaniu się do kultury organizacyjnej
  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność budowania relacji biznesowych
  • Umiejętność realizacji celów sprzedażowych
  • Wysoko rozwinięte kompetencje negocjacyjne
  • Bardzo dobra umiejętność współpracy z klientem
  • Ogólna wiedza z zakresu IT - w tym rozumienie procesów i projektów IT
  • Doświadczenie w sprzedaży usług
  • Znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego

Oferujemy:

  • Umowa o pracę bądź kontrakt
  • Wynagrodzenie stałe + prowizja od sprzedaży
  • dodatkowe ubezpieczenie medyczne
  • Niezbędne narzędzia pracy