2016-11-26 20:13

Dla naszego klienta, Złotego Partnera MIcrosoft, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista ASP.NET / C#Warszawa

Opis stanowiska:

  • Tworzenie, rozwój i wsparcie aplikacji przy użyciu technologii Microsoft,
  • Bliska współpraca z klientem.

Wymagania:

  • Znajomość technologii ASP.NET - preferowany język C#,
  • Znajomość HTML, CSS i Javascript - preferowana znajomość biblioteki jQuery,
  • Dobrej znajomości Microsoft SQL oraz języka T-SQL,
  • Znajomość środowiska Visual Studio .NET.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wyngrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia (również system premiowy),
  • Umowę o pracę w firmie mającej stabilną pozycję na rynku,
  • Praca nad ciekawymi technologicznie projektami dla największych firm w Polsce,
  • Pakiet szkoleń certyfikowanych przez Microsoft i pokrywamy koszt egzaminów MCP,
  • Miłą atmosferę w zespole organizując wyjazdy integracyjne,
  • Praca na profesjonalnym sprzęcie komputerowym.

Mile widziane:

  • Umiejętność programowania składników WebPart dla SharePoint,
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami do zarządzania kodem (TFS),
  • Znajomość Microsoft Office Forms Server i InfoPath,
  • Znajomość enterprise library i ASP.NET MVC,
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej i rozmowę z osobami technicznymi.
Wyślij CV