2017-06-17 19:40

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy wyspecjalizowanej w bezpieczeństwie teleinformatycznym i audytach ISO szukamy:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Junior Auditor ISO/IEC 27001 i ISO/IEC 20000Warszawa

Zadania:

  • Tworzenie dokumentacji w zakresie zarządzania bezpieczeństwem IT (procedury, raporty itp.),
  • Uczestnictwo w projektach związanych z wdrażaniem procedur,
  • Zarządzanie bezpieczeństwem informacji dla klientów zewnętrznych
  • Opracowanie dokumentacji zarządzania bezpieczeństwem i zarządzania usługami zgodnie z ISO/IEC 27001 i ISO/IEC 20000

Od kandydata oczekujemy:

  • Umiejętność sprawnego posługiwania się językiem polskim na piśmie,
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji w zakresie zarządzania (procedur, regulaminów, itp.) w tym w postaci graficznej,
  • Pożądane przynajmniej ogólne rozumienie podstawowych procesów związanych z zarządzaniem IT (zarządzanie uprawnieniami użytkowników, kopie zapasowe, monitorowanie działania systemów IT),
  • Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin
  • Komunikatywność
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na pracę z dokumentacją techniczną

Firma oferuje:

  • Umowę:
    • firma-firma,
    • umowę o dzieło,
    • lub zlecenie,
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
Wyślij CV