2016-10-06 12:29

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy dostarczającej systemy ERP, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Architekt IT do systemów ERPWarszawa

Realizowane zadania:

  • Projektowanie modułów systemu ERP w tym:
    • struktur danych;
    • API;
    • interakcji pomiędzy modułami;
    • algorytmów,
  • Tworzenie specyfikacji dla programistów wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Kontrola jakości wyprodukowanego kodu oraz testów jednostkowych,
  • Analiza wymagań uzyskanych od menadżerów Projektów i innych działów w firmie,
  • Analiza rozwiązań dostępnych w systemach konkurencyjnych,
  • Interakcja ze specjalistami dziedzinowymi,
  • Projektowanie długofalowych ścieżek rozwoju systemu,
  • Rozwój standardów, narzędzi i procedur firmowych.

Od kandydata oczekujemy:

  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku programisty,
  • Doświadczenie w zarządzaniu kontraktami, księgowości zarządczej, płacach
  • Mile widziane doświadczenie w aktywnym tworzeniu systemów informatycznych dla branży produkcyjnej, logistycznej i księgowej
  • Mile widziane doświadczenie: w systemach zarządzania firmami lub jako projektant/architekt
  • Mile widziane doświadczenie w języku Python
  • Bardzo wysokie zdolności analityczne
  • Szybkie uczenie się,
  • Umiejętność analizy skomplikowanych systemów

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanego doświadczenia,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Udział w ciekawych projektach,
  • Pracę w młodym i szybko rozwijającym się zespole,
  • Możliwość rozwoju.

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami
Wyślij CV