2016-10-04 16:42

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy dostarczającej systemy ERP, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Team Leader / Szef oddziałuWarszawa

Opis stanowiska:

Do zadań osoby zatrudnionej na w/w stanowisku należało będzie stworzenie własnego oddziału firmy w Warszawie lub w innym mieście znajdującym się nie dalej niż 200 km od Warszawy, a takźe:

  • Zarządzanie bieżąca pracą zespołu programistycznego
  • Planowanie pracy programistów
  • Kontrola jakości wyprodukowanego kodu oraz testów jednostkowych
  • Odpowiedzialność za jakość i terminowość wykonywanych prac
  • Zarządzanie motywacją i kompetencjami w zespole
  • Udział w projektowaniu systemu
  • Szkolenie nowych członków w zespole
  • Rozwój narzędzi i procedur w dziale programistycznym
  • Współpraca z:
    • Menadżerami projektów: Planowanie harmonogramu prac
    • Architektami: projektowanie systemu
    • Specjalistami dziedzinowymi: gromadzenie wymagań specjalistycznych, np. księgowość, kadry, integracja z urządzeniami zewnętrznymi
    • Działem kadr/rekrutacji - rozwój zespołu

Od kandydata oczekujemy:

  • Wymagane doświadczenie w zarządzaniu zespołem (min. 2-osobowym)
  • Min. 2 lata doświadczenia w IT
  • Predyspozycje do kierowania zespołem
  • Duże umiejętności społeczne
  • Umiejętność myślenia analitycznego

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanego doświadczenia
  • Stabilne zatrudnienie
  • Samodzielność w działaniu
  • Udział w ciekawych projektach
  • Pracę w młodym i szybko rozwijającym się zespole
  • Możliwość rozwoju

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie na stanowisku programisty lub w systemach zarządzania (ERP, CRM itd.)
  • znajomość języka Python