2016-10-08 21:06

Dla naszego Klienta, dużej, wiodącej Firmy dostarczającej innowacyjne rozwiązania IT, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Architekt Rozwiązań BiznesowychWarszawa

Zadania:

  • Projektowanie i implementacja systemów klasy Contact/Call Center, CRM
  • Wsparcie w zakresie definiowania wymagań i tworzenia koncepcji rozwiązań w zakresie systemów obsługi klienta lub sprzedaży w kanałach www, Contact Center, biura obsługi
  • Rozwiązywanie problemów technicznych i dobór właściwych rozwiązań
  • Przygotowywanie ofert, wycen oraz nadzór nad realizacją wdrożeń
  • Prowadzenie rozmów z klientami i stała współpraca/opieka nad nimi

Od kandydata oczekujemy:

  • Minimum dwu letniego doświadczenia w pracy na stanowisku architekta, projektanta lub wdrożeniowca rozwiązań działających na styku telekomunikacji i informatyki
  • Umiejętności zrozumienia potrzeb klienta i przygotowania rozwiązań teleinformatycznych optymalizujących procesy biznesowe klienta
  • Doświadczenia w definiowaniu wymagań oraz tworzeniu nowych rozwiązań w skomplikowanym środowisku teleinformatycznym preferowane call/contact center/CRM
  • Łatwego nawiązywania kontaktów i silnie rozwiniętych zdolności interpersonalnych
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Przygotowywania projektów handlowych
  • Dobrej znajomość języka angielskiego pozwalającej na czytanie i rozumienie dokumentacji technicznej oraz przygotowywanie ofert w języku angielskim,
  • Wykształcenia wyższego technicznego (informatyka, telekomunikacja),
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, tel komórkowy

Dodatkowe atuty:

  • Praktyczna wiedza z obszarów:
    • systemy IVR oparte na platformach Alcatel, Avaya lub Voice Object,
    • systemów rejestracji rozmów Nice System lub Retia.