2016-10-01 19:32

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy konsultingowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Senior Konsultant ABAP - SerwisWarszawa

Zakres obowiązków:

  • Realizacja zgłoszeń serwisowych dla Klientów,
  • Wprowadzanie zmian w systemach SAP Klientów na podstawie zgłoszeń z serwisu,
  • Realizacja projektów rozwojowych dla Klientów Serwisu,
  • Przeprowadzanie audytów w zakresie ABAP,
  • Przeprowadzanie prezentacji i szkoleń dla Zespołu Serwisowego i Klientów Serwisu.

Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym,
  • Min. 5-letnie doświadczenie w programowaniu w języku SAP/ABAP (w tym ABAP OO),
  • Dobra znajomość co najmniej trzech z wymienionych technologii: EDI, PI, ALE, Web Dynpro for ABAP, Web Services, migracja danych, archiwizacja, technologie wydruków,
  • Dobra znajomość dwóch obszarów funkcjonalnych SAP ERP (FI, CO, MM, SD, PP, QM, WM, PLM, HCM, BI, CRM, SRM) będzie dodatkowym atutem,
  • Wysokie zdolności analityczne,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Samodzielność i zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań,
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego co najmniej na poziomie dobrym.

Proponujemy:

  • Umowę o pracę / kontrakt,
  • Elastyczny czas pracy, możliwość pracy częściowo w Home Office,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w bezpośrednich relacjach z klientem,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w doświadczonym zespole,
  • Naukę języków obcych,
  • Ubezpieczenia zdrowotne,
  • Szkolenia, imprezy integracyjne.
Wyślij CV