2016-10-07 17:38

Dla swojego klienta, Firmy dostarczającej rozwiązania wspomagające zarządzanie procesami biznesowymi (BPM, portale i rozwiązania mobilne), poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Project Manager - aplikacje mobilne - Smart TVWarszawa

Opis stanowiska:

  • odpowiadanie na zapytania klientów
  • spotkania z klientami
  • zbieranie wymagań od klientów
  • analiza danych i przedstawienie oferty wraz z propozycją budżetu
  • dobór zespołu zarówno ze źródeł zewnętrznych, jak i wewnętrznych do konkretnego projektu
  • odpowiedzialność za realizację projektu

Od kandydata oczekujemy:

  • doświadczenie w zarządzaniu projektami Smart TV
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami e-commerce
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami aplikacje mobilne
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziana znajomość metodyki Agile
  • mile widziane doświadczenie w pozyskiwaniu budżetów na projekty z Unii Europejskiej

Firma oferuje:

  • wynagrodzenie na poziomie 7 - 10 tys. zł netto + VAT (współpraca B2B) + premie od wykonanych projektów
  • ciekawe projekty na start
  • miłą i przyjazną atmosferę pracy
  • zdobycie cennego doświadczenia zawodowego