2016-10-06 14:35

Dla naszego klienta, firmy świadczącej usługi księgowe i biznesowe, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko

Oferta pracy: Oferta pracy IT Specjalista IT - HelpdeskWarszawa

Zadania:

  • przyjmowanie i ewidencjonowanie zgłoszeń serwisowych
  • rozwiązywanie problemów dotyczących sprzętu, aplikacji i systemów IT
  • bieżące wsparcie dla użytkowników
  • tworzenie dokumentacji i instrukcji dla użytkowników
  • monitorowanie statusu zgłoszeń serwisowych
  • testowanie nowo wdrożonych rozwiązań IT

Od kandydata oczekujemy:

  • praktyczna znajomość systemów operacyjnych Microsoft i Linux
  • praktyczna znajomość systemów antywirusowych - preferowany Eset
  • praktyczna znajomość budowy komputera
  • praktyczna znajomość instalacji i konfiguracji sprzętu IT
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość podstawowych zagadnień związanych z budową i działaniem sieci komputerowych
  • komunikatywność, dyspozycyjność, systematyczność, odpowiedzialność, dokładność

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie oraz pakiet świadczeń socjalnych
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • umowę o pracę na pełny etat
Wyślij CV