2016-10-09 22:46

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy lidera w swojej branży na naszym rynku szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Specjalista ds. Sprzedaży / Account Manager ds. sprzedaży usług wsparcia technicznego - sektor SMWarszawa

Realizowane zadania:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów z rynku SMB w zakresie:
    • sprzedaży usług wsparcia technicznego IT,
    • sprzedaży zabezpieczeń Sieci i Systemów Informatycznych,
    • sprzedaży Systemów Informatycznych,
  • aktywne pozyskiwanie umów długoterminowych ww. zakresach
  • budowanie trwałych relacji z Klientami
  • samodzielne prowadzenia całego procesu sprzedaży (prezentacje, kalkulacje cenowe, ofertowanie)
  • realizacja targetów sprzedażowych
  • utrzymywanie stałego portfela klientów
  • doradztwo w zakresie oferowanych rozwiązań
  • zbieranie informacji o rynku w zakresie działania konkurencji, cen, oferowanych usług oraz potencjalnych klientów
  • sprzedaż do oraz obsługa istniejących Klientów firmy

Od kandydata oczekujemy:

  • doświadczenie w sprzedaży usług wsparcia technicznego IT dla firm SMB i/lub
  • doświadczenie w sprzedaży usług zabezpieczeń Sieci i Systemów Informatycznych dla firm SMB i/lub doświadczenie w sprzedaży Systemów Informatycznych dla firm z sektora SMB
  • wykształcenie wyższe (lub odpowiednie doświadczenie na stanowisku handlowym w branży IT)
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy jako handlowiec w branży IT i w zdobywaniu nowych klientów z rynku SMB
  • zdolności interpersonalne
  • samodzielność i silna motywacja do pracy
  • komunikatywny język angielski

Oferujemy:

  • motywujący system premiowy
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • intensywną ścieżkę rozwoju zawodowego
  • narzędzia pracy
Wyślij CV