2016-10-08 17:07

Dla naszego klienta, wiodącego agenta transferowego na polskim rynku- lidera w swojej branży na naszym rynku - szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Analityk systemowy / biznesowy ds. systemów wyceny funduszy inwestycyjnychWarszawa

Zadania:

  • merytoryczny i techniczny nadzór nad aplikacjami biznesowymi w departamencie wyceny aktywów,
  • współpraca z użytkownikami systemów informatycznych w zakresie wymagań zmian i rozwoju aplikacji,
  • definiowanie założeń do zmian i rozwoju systemów informatycznych,
  • kompletowanie i dokumentowanie wymagań do systemów informatycznych,
  • proponowanie nowych rozwiązań informatycznych w zakresie optymalizacji procesów biznesowych,
  • tworzenie dokumentacji, definiowanie i kontrola standardów, jakości tworzonej dokumentacji,
  • tworzenie i weryfikacja scenariuszy testowych,
  • prowadzenie projektów informatycznych,
  • współpraca z dostawcami oprogramowania

Wymagania:

  • konieczna dobra znajomość zagadnień z zakresu księgowości i sprawozdawczości funduszy inwestycyjnych, oraz rynku obrotu instrumentami finansowymi,
  • ugruntowana wiedza z zakresu analizy systemów informatycznych i dokumentacji wymagań (modelowanie procesów, tworzenie przypadków użycia, tworzenie projektów technicznych),
  • doświadczenie w zarządzaniu projektem informatycznym,
  • doświadczenie w ocenie złożoności przedsięwzięć informatycznych,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość narzędzi pakietu MS Office wspomagających tworzenie dokumentacji i zarządzania projektami (min. Visio, Project).

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia
  • dodatkowe benefity: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych oraz nauki języków obcych
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz współpracę z doświadczonymi specjalistami,
  • udział w ciekawych i unikalnych projektach informatycznych;
  • odpowiedzialne stanowisko,
  • stabilną pracę w doświadczonym, energicznym, i przyjaznym zespole.

Mile widziane:

  • zdolności analityczne i umiejętność myślenia "procesowego',
  • umiejętność identyfikacji potrzeb biznesowych klienta,
  • łatwość w jasnym wyrażaniu myśli w mowie i piśmie,
  • wysoka komunikatywność,
  • kreatywność i inicjatywa,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • otwartość na zmiany i chęć rozwoju,