2016-10-09 11:48

Dla naszego klienta, wiodącego agenta transferowego na polskim rynku- lidera w swojej branży na naszym rynku - szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista / Projektant 4GL - CASE - UMLWarszawa

Realizowane zadania:

  • Projektowanie i implementacja systemów rozwijanych przez firmę,
  • Realizowanie zadań wynikających z planu projektu,
  • Tworzenie dokumentacji projektowej i użytkowej,
  • Wsparcie użytkowników systemów informatycznych odnośnie rozwijanych aplikacji
  • Opiniowanie dokumentacji analitycznej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, techniczne, wskazane informatyczne,
  • Umiejętność programowania w językach 3 i 4 poziomu
  • Umiejętność biegłego programowania w języku SQL
  • Znajomość systemu operacyjnego UNIX, w tym umiejętność tworzenia skryptów w shell'u
  • Znajomość środowiska RDBMS INGRES (INGRES 4GL, narzędzia programistyczne)
  • Znajomość dodatkowych technik i narzędzi (narzędzia CASE, notacja UML),
  • Zdolności analityczne, odpowiedzialność, sumienność, dokładność
  • Mile widziana znajomość zasad funkcjonowania rynku finansowego, a w szczególności funduszy inwestycyjnych/ubezpieczeniowych

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia
  • Dodatkowe benefity: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych oraz nauki języków obcych
  • Udział w ciekawych i unikalnych projektach informatycznych;
  • Odpowiedzialne stanowisko,
  • Stabilną pracę w młodym, energicznym i profesjonalnym zespole,
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • Możliwości podnoszenia kompetencji w zakresie najnowszych technologii