2016-10-02 15:56

Oferta pracy: Oferta pracy IT Key Account Manager - Dobór i Optymalizacja Rozwiązań ITWarszawa

Realizowane zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów na produkty i usługi oferowane przez spółkę
  • Aktywne utrzymanie i rozbudowa relacji z pozyskanymi klientami
  • Aktywna budowa pozycji marketingowej spółki i jej portfela produktów i usług wśród klientów (średnie i duże firmy)
  • Aktywne negocjowanie umów z nowymi klientami

Wymagania:

  • Co najmniej roczne doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu nowych klientów (średnie i duże firmy) poparte sukcesami
  • Duże doświadczenie w tworzeniu ofert sprzedażowych doświadczenie w tworzeniu umów sprzedażowych (przy dużym wsparciu działu prawnego)
  • Co najmniej roczne doświadczenie w sprzedaży do klientów instytucjonalnych rozwiązań i projektów informatycznych
  • Umiejętność współpracy z działem wdrożeń w zakresie presales jak i project management będzie dodatkowym atutem
  • Wysoki poziom samo motywacji
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Wysoka kultura osobista, poziom inicjatywy i samodzielności

Proponujemy:

  • Umowa o prace - możliwe inne formy współpracy
  • Wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, tel komórkowy)
  • Pakiet opieki medycznej

Dodatkowe atuty:

  • Otwartość, optymizm, pewność siebie
  • Ambicja oraz wytrwałość w realizacji celów
  • Wiedza z zakresu zaawansowanych systemów IT

Dodatkowe:

  • Szukamy osoby dla której sprzedaż jest esencją pracy zawodowej, która potrafi wyznaczać sobie ambitne cele i je z pełna determinacją realizować.
  • Nie szukamy osób pasywnych, chcemy abyś z nami budował przyszłość naszej firmy.
  • Lubimy pracować zespołowo, ale indywidualne podejście i działanie jest dla nas kluczowe