2016-10-08 20:57

Dla naszego klienta, jednej z największych firm na rynku polskim, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Młodszy konsultant wdrożeniowyWarszawa

Realizowane zadania:

  • Uzgadnianie rozwiązań z właścicielami biznesowymi w zakresie wdrażanych funkcjonalności
  • Rozwiązywanie problemów
  • Współpraca z firmami trzecimi w zakresie wprowadzania zmian
  • Opracowanie specyfikacji technicznej
  • Opracowanie dokumentacji
  • Prowadzenie dokumentacji Systemu w powierzonym zakresie
  • Rozwiązywanie problemów eksploatacyjnych
  • Współpraca z innymi administratorami i użytkownikami systemu w ramach służb wsparcia eksploatacji
  • Udział w projektach wdrożeniowych
  • Tworzenie analizy obiektowej i strukturalnej

Wymagania:

  • Znajomość produktów Microsoft (Biztalk, MS SQL)
  • Znajomość języka C# lub C++
  • Podstawowa znajomość metodyki realizacji projektów informatycznych
  • Praktyczna znajomość zagadnień analizy biznesowej
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Umiejętność szybkiego zdobywania nowych kompetencji i dzielenia się wiedzą z innymi
  • Komunikatywność

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Dostęp do szerokiej gamy szkoleń
  • Atrakcyjny pakiet "socjalny"

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie zawodowe związane z wdrażaniem systemów CRM dla banków
  • Znajomość systemu Microsoft Dynamics CRM
  • Znajomość języka UML
Wyślij CV