2016-10-04 16:37

Dla naszego Klienta, europejskiego domu maklerskiego szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista aplikacji mobilnych - AndroidWarszawa

Zakres obowiązków:

  • tworzenie aplikacji składających się na portfel produktowy firmy
  • nadzór nad uruchamianymi aplikacjami, wdrażanie, testy oraz rozwiązywanie problemów
  • optymalizacja aplikacji
  • tworzenie dokumentacji

Wymagania:

  • doświadczenie w programowaniu na platformie Android SDK
  • dobra znajomość języków C/C++ oraz Java
  • umiejętność projektowania komponentów oraz interfejsów UI
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzaleźnione od posiadanego doświadczenia
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • pakiet świadczeń pozapłacowych
  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej instytucji finansowej
  • wsparcie rozwoju kompetencji
  • pracę w profesjonalnym środowisku

Dodatkowe atuty:

  • znajomość wzorców projektowania UI na platformie Android
  • doświadzenie w komercyjnych projektach na platformach mobilnych
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji w architekturze klient/serwer
  • znajomość GIT, SVN
  • znajomość środowisk IDE: Eclipse, XCode
  • doświadczenie w pracy z metodyką Agile (Scrum)