2016-10-04 17:23

Dla naszego Klienta, firmy z branży IT poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista SharePointWarszawa

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie planu migracji SharePoint do Office 365
  • Przygotowanie szkoleń dla działów z zakresu SharePoint i Office 365
  • Weryfikowanie stanu realizacji umów z dostawcami SharePoint
  • Przejęcie w zarządzanie chmury Office 365
  • Wdrożenie formularzy dla projektów w firmie
  • Wdrożenie workflow wraz z określeniem metody wykonania dla obiegu pism
  • Zaktualizowanie istniejących workflow
  • Przejęcie w utrzymanie rozwiązań z projektów poprzednich

Od kandydata oczekujemy:

  • Znajomości SharePoint
  • Znajomości tworzenia przepływów pracy - workflow
  • Dobrej znajomości technologii informatycznych, w szczególności technologii Microsoft
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Proponujemy:

  • Długofalową współpracę na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B
  • Pracę przy międzynarodowych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • Przyjazną i niekorporacyjną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole