2016-10-04 16:09

Dla naszego klienta prężnie rozwijającej się firmy na rynku marketingu mobilnego szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista Aplikacji Mobilnych - student ostatnich lat studiów informatycznychWarszawa

Zakres obowiązków:

  • programowanie aplikacji na urządzenia mobilne - znajomość co najmniej jednej z platform: Android, iOS, lub Windows Phone
  • projektowanie aplikacji zgodnie z wytycznymi projektowymi i projektem graficznym
  • tworzenie dokumentacji projektowej i po-projektowej

Wymagania:

  • absolwent lub student ostatnich lat studiów informatycznych (lub pokrewnego kierunku)
  • dobra znajomość jednej z platform (Android, iOS lub Windows Phone)
  • bardzo dobra umiejętność programowania obiektowego
  • znajomość wzorców projektowych
  • znajomość branży urządzeń mobilnych
  • XML, JSON, SQL
  • znajomość GIT lub innego systemu wersjonowania
  • mile widziana: znajomość więcej niż jednej platformy mobilnej, doświadczenie w realizacji komercyjnych projektów

Firma oferuje:

  • odpowiednie wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • prowadzenie innowacyjnych projektów dla uznanych firm polskich i zagranicznych
  • możliwość rozwoju
Wyślij CV