2016-10-09 21:00

TeamQuest jest wysoko wyspecjalizowaną agencją doradztwa personalnego. Pomagamy naszym Klientom znaleźć najlepszych specjalistów z rynku IT oraz TSL. Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Junior SEO Specialist Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Rozwój i optymalizacja strony internetowej (HTML)
  • Pisanie tekstów na stronę internetową o tematyce branżowej
  • Dbanie o obecność na popularnych serwisach społecznościowych/profesjonalnych
  • Prowadzenie kampanii SEO oraz dbanie o odpowiednie konwertowanie wyników
  • Weryfikacja potrzeb, przekładanie wymagań biznesowych na kampanie w wyszukiwarkach

Od kandydata oczekujemy:

  • Doświadczenia w prowadzeniu internetowych kampanii marketingowych
  • Bardzo dobrej znajomości zasad pozycjonowania stron
  • Dobrej znajomości systemów CMS (np. joomla!, wordpress)
  • Teoretycznej i praktycznej wiedzy z zakresu optymalizacji serwisów internetowych
  • Skrupulatności, sumienności i samoorganizacji pracy,
  • Silnie rozwiniętych zdolności analitycznych
  • Lekkiego pióra

Firma oferuje:

  • Pracę w niepełnym wymiarze godzin (jesteśmy elastyczni, ale wpadnij do biura między 9:00, a 17:00)
  • Umowę zlecenie, umowę o dzieło lub firma-firma
  • Wspaniałą atmosferę pracy w niedużym, zgranym zespole ekspertów rekrutacji
  • Niezbędne narzędzia pracy (biurko, komputer, dużo kawy)

Dodatkowe atuty:

  • Umiejętność programowania w PHP, HTML, CSS
  • Znajomość programów graficznych (np. GIMP); zmysł graficzny
  • Wiedza na temat konwersji i generowania leadów B2B
  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii social media