2016-10-02 22:45

Dla naszego klienta, jednej z najprężniej rozwijających się agencji interaktywnych, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Account SupervisorWarszawa

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja i realizacja projektów z dziedziny marketingu internetowego dla kluczowych klientów Agencji (m.in. strony www, kampanie reklamowe on-line, itp.),
  • Budowanie relacji z Klientami przy prowadzeniu kampanii reklamowych,
  • Aktywne uczestniczenie w przetargach na usługi reklamowe u nowych Klientów,
  • Współtworzenie strategii komunikacji dla Klientów,
  • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji,
  • Zarządzanie i koordynacja całości projektów prowadzonych dla klienta,
  • Negocjowanie warunków współpracy oraz nadzór nad prawidłowym przebiegiem realizacji zleceń i kampanii.

Wymagania:

  • Poparte udokumentowanymi sukcesami min. 4-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w agencji interaktywnej,
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (mile widziane z zakresu marketingu),
  • Umiejętność zarządzania zespołem - rozdzielanie zadań i motywacja zespołu, kontrola projektów i cash flow,
  • Praktyczna znajomość narzędzi badawczych
  • Szeroka wiedza na temat rynku, trendów, konsumentów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem własnym i zespołu
  • Bardzo dobre zdolności: komunikacyjne, prezentacyjne i negocjacyjne
  • Determinacja w dążeniu do celu
  • Wysoka kultura osobista

Firma oferuje:

  • Pracę w branży interaktywnej, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Indywidualną ścieżkę kariery
  • Możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę B2B, umowę o dzieło lub zlecenie
  • Pakiet szkoleń
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Mnóstwo satysfakcjonujących wyzwań przy pracy dla ciekawych klientów,
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • Wyjątkową atmosferę pracy w młodym, zgranym, profesjonalnym i doświadczonym zespole,
  • Narzędzia pracy o wysokim standardzie (m.in. laptop, telefon komórkowy)

Mile widziane:

  • Szukamy osób kreatywnych,
  • Otwartych na nowe wyzwania,
  • Gotowych do podjęcia dyskusji na tematy artystyczne
  • Z głowami pełnymi nowych pomysłów i odwagą, aby je realizować