2016-10-08 20:06

Dla naszego Klienta, firmy tworzącej, dostosowującej, integrującej i wdrażającej aplikacje typu entrprise, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista Java SEWarszawa

Realizowane zadania:

  • Współuczestnictwo w projektowaniu systemów i aplikacji
  • Tworzenie rozwiązań opartych o technologię Java/JSE
  • Programowanie w języku Java
  • Testowanie aplikacji, analizowanie i usuwanie błędów
  • Współudział w tworzeniu dokumentacji
  • Prowadzenie szkoleń użytkowników końcowych
  • Implementację i rozwój systemów informatycznych

Od kandydata oczekujemy:

  • Umiejętności z zakresu analizy i projektowania systemów informatycznych
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka Java
  • Znajomość zasad projektowania i programowania obiektowego
  • Znajomość architektury J2SE/JSE i wzorców projektowych
  • Znajomość JSP
  • Umiejętność modelowania i tworzenia zapytań dla baz danych w SQL
  • Znajomość technologii webowych:
    • HTML5,
    • CSS3,
    • JavaScript
  • Znajomość technologii i narzędzi:
    • Spring / Hibernate i innych technologii Open Source

Proponujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Udział w interesujących projektach
  • Możliwość uczestnictwa w projektach zagranicznych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pracę z otwartym zespołem

Mile widziane:

  • Doświadczenie w:
    • Struts, Maven, JSF, EJB
    • Znajomość notacji UML
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe
  • Samodzielność i pro-aktywność