Dla naszego Klienta, firmy wyspecjalizowanej w usługach doradczych, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Konsultant SAP BW/BIWarszawa

Zadania:

  • Uczestnictwo we wdrożeniach systemu Hurtowni Danych SAP BW w polskich i międzynarodowych firmach
  • Analiza wymagań raportowych i w projektowanie modelu rozwiązania we współpracy z zespołem projektowym
  • Konfiguracja systemu zgodnie z przyjętą specyfikacją i przekazanymi założeniami
  • Tworzenie raportów i aplikacji analitycznych, planistycznych i budżetowych
  • Wsparcie w integracji SAP BW z systemami źródłowymi
  • Dokumentowanie prac zgodnie z przyjętymi standardami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub ekonomiczne
  • Znajomość SAP BW potwierdzona co najmniej rocznym doświadczeniem w consultingu - minimum dwa pełne cykle wdrożeniowe - lub 3-letnim doświadczeniem w pracy po stronie klienta końcowego
  • Doświadczenie w tworzeniu raportów, budowie kostek i innych dostawców informacji, modelowaniu procesów ETL w SAP BW oraz ekstrakcji danych z systemów SAP
  • Doświadczenie w integracji SAP BW z systemami zewnętrznymi będzie dodatkowym atutem
  • Samodzielność i zorientowanie na cel
  • Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów
  • Dobra komunikacja z użytkownikiem końcowym / klientem
  • Gotowość do wyjazdów służbowych i pracy u klientów zewnętrznych
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub kontrakt długoterminowy,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Udział w innowacyjnych projektach dla największych firm w Polsce,
  • Częste szkolenia wewnętrzne i egzaminy certyfikujące,
  • Bogaty pakiet socjalny.
Wyślij CV