2016-10-02 15:05

Dla naszego Klienta, spółki specjalizującej się w prowadzeniu projektów technologicznych i marketingowych (performance marketing), poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT IT Team Leader - C++ / C#Warszawa

Realizowane zadania:

  • projektowanie aplikacji i systemów informatycznych
  • kierowanie i nadzorowanie projektów tworzenia aplikacji Windows przeznaczonych do użytku komercyjnego
  • zarządzanie zespołem programistów 2 do 5 osób
  • utrzymanie wykonanych projektów
  • współpraca z innymi zespołami w celu tworzenia kompleksowych rozwiązań informatycznych

Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe o profilu informatycznym
  • przynajmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • przynajmniej 5 lat doświadczenia w zakresie rozwoju oprogramowania
  • doświadczenie w tworzeniu oprogramowania:
    • C++,
    • C#,
    • .NET
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów IT
  • umiejętności i doświadczenie w zakresie tworzenia aplikacji desktopowych w:
    • C++,
    • C#
  • przynajmniej 2 stworzone aplikacje dostępne komercyjnie
  • znajomość zagadnień dotyczących komunikacji sieciowej
    • TCP/IP,
    • WinSock,
    • HTTP SOAP/REST,
    • itp.
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • kontrakt długoterminowy
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju
  • możliwość częściowej pracy zdalnej
  • elastyczne godziny pracy

Mile widziane:

  • znajomość innych języków programowania
  • znajomość kilku metodologii prowadzenia projektów
Wyślij CV