2017-08-21 16:39

Dla naszego Klienta, firmy prowadzącej szkolenia z technologii Microsoft szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista .NET / ASP.NETWarszawa

Skontaktuj się z nami

Opis stanowiska:

  • Współuczestnictwo w projektowaniu systemów i aplikacji
  • Projektowanie i tworzenie oprogramowania w technologii ASP.NET - model MVC
  • Tworzenie testów jednostkowych oraz automatyzacja testów
  • Współudział w tworzeniu dokumentacji
  • Utrzymywanie i optymalizacja oprogramowania

Od kandydata oczekujemy:

  • Umiejętności z zakresu analizy i projektowania systemów informatycznych
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w programowaniu oraz szeroka wiedza z zakresu technologii .NET:
    • C#,
    • ASP.NET,
    • MVC,
    • WCF.
  • Znajomość praktycznych zasad programowania i projektowania obiektowego
  • Bardzo dobra znajomość jQuery, HTML i CSS
  • Dobra znajomość Microsoft SQL Server
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie i tworzenia dokumentacji oraz komunikację z partnerem zagranicznym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dbałość o terminową i staranną realizację zadań
  • Systematyczność i chęć zdobywania wiedzy
  • Wykształcenie wyższe
  • Samodzielność i pro-aktywność

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Udział w interesujących projektach
  • Możliwość uczestnictwa w projektach zagranicznych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pracę z otwartym zespołem
Wyślij CV